ClinicSoftware.com jest zgodny z PCI DSS
(Payment Card Industry Data Security Standard)

 
 
 
Całkowita zgodność: Tak
SAQ Status zgodności: Zgodność z przepisami
Typ raportu: Online
Poziom PCI: 4
Profilowane:Tak
Data sporządzenia profilu: 17 Maja 2020
 SAQ Type : C-VT
  AOC Upload : No
Zaświadczenie Ważne Do: 22 Maja 2021
 
 
 
 
 

ClinicSoftware.com traktuje prywatność i bezpieczeństwo danych bardzo poważnie. Zgodność z PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) i Data Protection Act Registered.
Cała komunikacja z naszymi serwerami jest szyfrowana za pomocą SSL/TLS (gwarancja 1.750.000$), co oznacza, że Ty i Twój zespół chronicie dane swoich klientów przed wyciekiem! Dla zwiększenia bezpieczeństwa oferujemy również możliwość korzystania z uwierzytelniania dwuskładnikowego!

Profil Twojej firmy określi przegląd oceny bezpieczeństwa. Wypełnienie profilu biznesowego ma na celu zapewnienie, że rozumiemy zagrożenia bezpieczeństwa, na jakie może być narażona Państwa firma.

Celem tej oceny jest upewnienie się, że jesteś świadomy potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa związanych ze sposobem przyjmowania płatności kartą w Twojej firmie.

Rada ta, zarządzana przez Payment Card Industry Security Standards Council, została powołana przez głównych dostawców kart kredytowych we wspólnym wysiłku na rzecz ograniczenia oszustw z wykorzystaniem kart kredytowych i debetowych.

Celem tej oceny jest zapewnienie, że Państwa firma jest bezpieczna zgodnie z wymogami Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).

 
 

Zaprojektowane, aby oszczędzić Twój czas, zaprojektowane, abyś zarabiał więcej pieniędzy, zaprojektowane dla Ciebie. Pełna kontrola w czasie rzeczywistym. Nadszedł czas, aby przejąć kontrolę nad swoim biznesem.

 

CZYTAJ WIĘCEJ