Zróbmy razem piękne partnerstwo z wielkimi nagrodami

Program partnerski Clinic Software® .com nagradza Cię szeregiem korzyści, które możesz dostosować do własnych celów biznesowych.
Stworzyliśmy go po to, abyś mógł odnosić jeszcze większe sukcesy - niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma i co oznacza dla Ciebie innowacyjność.

 

Pozyskiwanie nowych klientów

Jako partner Clinic Software®.com, Twoja firma zostanie wymieniona na naszej markowej stronie internetowej i będzie widoczna dla tysięcy potencjalnych nowych klientów Twojej firmy.

 

Pomóż swoim klientom uzyskać zapłatę

Dzięki współpracy z Clinic Software®.com Twoi klienci będą mogli zwiększyć sprzedaż, zaoszczędzić czas i zorganizować się w Wielkiej Brytanii i za granicą.

ZOSTAĆ PARTNEREM
 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nagrodzony jako najbardziej innowacyjne, w pełni kompleksowe rozwiązanie programowe dla klinik, salonów i spa, Clinic Software ®.com daje całej firmie 360-stopniowy widok na klientów, terminy i ułatwia współpracę w całej organizacji, pomagając budować silne relacje z klientami, aby uruchomić i rozwijać firmę bez kłopotów związanych z tradycyjnymi dostawcami i mając wszystko w jednym rozwiązaniu w chmurze.

 

Zwiększ swoją bazę klientów

Przyciągnij więcej nowych klientów i przekonwertuj więcej darmowych prób na płacących klientów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie za pomocą kilku kliknięć za pomocą naszego automatycznego systemu zamówień.

 

Redukcja rezygnacji

Zatrzymaj więcej istniejących klientów poprzez zaangażowanie ich w Twój produkt i jednocześnie w nasz produkt, dzięki temu klient będzie miał więcej wartości za swoje pieniądze.

 

Rozwijanie nowych źródeł przychodów

Poleć klientów do nas i można zarobić prowizję od opłat transakcyjnych dla początkowej licencji oprogramowania, ale powtarzające się miesięczne prowizje, jak również.

 
 

Globalny zasięg

Twoi klienci będą mogli korzystać z oprogramowania z dowolnego kraju, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, bez konieczności wykonywania dodatkowej pracy lub tracenia czasu na dodatkowe oprogramowanie.

 

Będziesz w dobrym towarzystwie, korzystając z naszych partnerów i naszych integracji, aby mieć jeszcze większą wartość

 

Więcej branż, które mogą współpracować z ClinicSoftware.com:

Kliniki, salony, spa, siłownie, kluby, taniec, instruktorzy, kluby członkowskie, sieci, franczyzobiorca, księgowość, zarządzanie przedsiębiorstwem, nieruchomości, usługi rezerwacji, i wiele innych...

 

Jakim typem partnera jesteś?

 

Partner integracyjny

Umożliwiaj swoim klientom zarabianie z poziomu Twojego oprogramowania, Ty sprzedajesz licencje i obsługujesz program resellerski.

Partner handlowy

Polecaj klientów do ClinicSoftware.com lub prowadź z nami wspólne kampanie marketingowe i dziel się przychodami.

Partner odpowiedzialny za realizację

Świadczyć usługi techniczne w celu zintegrowania ClinicSoftware.com z systemami klientów za pomocą naszego API.

 

Rozpocznij współpracę już dziś i zmień świat

 

Jeśli uważasz, że Twoja firma może skorzystać z partnerstwa z ClinicSoftware.com, skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy i zapewnimy więcej informacji.

 
CONTACT SALES
 

Zacznij Rozwijać Swój Biznes Już Dziś

 

Poniedziałek:: 8:30 – 18:00
Wtorek: 8:30 – 18:00
Środa: 8:30 – 18:00
Czwartek: 8:30 – 18:00
Piątek: 8:30 – 18:00
Sobota: Closed
Niedziela: Closed

 

We're available 9am - 6pm Monday to Friday

 

Nawiążmy piękną współpracę

 
DOŁĄCZ DO PROGRAMU