W pełni responsywna rezerwacja online

Otwórz swoją klinikę na nowe możliwości umawiania wizyt 24/7/365 dzięki najbardziej efektywnemu, w pełni responsywnemu oprogramowaniu do rezerwacji online na rynku.

Jako w pełni zintegrowana funkcja, Online Booking Software Add-on pozwala na przyjmowanie spotkań i płatności z góry bez ryzyka nakładania się lub podwójnej rezerwacji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Pozwól swoim klientom umawiać się na spotkania online, zwiększając ekspozycję i dostępność swoich usług. Klienci dokonujący rezerwacji online uwolnią personel recepcji i pozwolą mu wykorzystać więcej funkcji marketingowych naszego oprogramowania.

Automatyczna rezerwacja oznacza, że potwierdzone rezerwacje są wprowadzane bezpośrednio do terminarza, a nie tylko do zapytania o rezerwację. Online Booking Software ma wbudowany inteligentny system, który zarządza pracowników i zapewnia, że nie są one nad przypisane.

Usługi i personel, które są oferowane online są w pełni konfigurowalne przez Klinikę. Opcjonalnie, Online Booking Software może przypisać koszt do usługi lub podjąć depozyt.

Każda rezerwacja jest potwierdzona przez e-mail i Online Booking Software ma wbudowane wsparcie dla wiadomości SMS powołania i pozwala Klinice kontrolować szczegóły wiadomości i harmonogram dostaw.

Oprogramowanie do rezerwacji online umożliwia klientom kliniki przeglądanie statusu ich wizyt poprzez własne konto online.

W pełni mobilny responsywny, aby móc umawiać się na spotkania w podróży.

 

NIE ZAPOMINAJ O MYŚLENIU MOBILNYM

Rozważając rozwiązania programowe, należy wziąć pod uwagę, że współczesny zespół jest zawsze włączony, zawsze podłączony i niezwykle mobilny.

Rozważając jakiekolwiek nowe narzędzie, w tym ClinicSoftware.com, należy upewnić się, że technologia zwiększa tę zmianę w wydajności, i pasuje do istniejącego przepływu pracy zespołu.

Narzędzia oprogramowania mobilnego

Rozważając narzędzia programistyczne, można zauważyć, że tylko nieliczne z nich posiadają funkcjonalne komponenty mobilne.

Rezerwacja online z telefonu komórkowego, dostęp do książki dziennej z telefonu komórkowego, dostęp do zmian z telefonu komórkowego.

Rozwiązania takie jak ClinicSoftware.com zostały zbudowane PC & Mobile-First z Better Intelligence zespołu w umyśle, prawdziwy mobilny CRM może oznaczać różnicę między rozwiązaniem, które tylko pomaga firmie, a jeden, który rewolucjonizuje go.

 

DLACZEGO ClinicSoftware.com?


 
 

Połącz kropki

"Clinic Software®.com jest w pełni kompleksowym SaaS (Software as a Service) w chmurze stworzonym, aby pomóc firmom i przedsiębiorstwom opartym na umawianiu spotkań z każdej branży i wielkości, takim jak Kliniki, Spa i Salony z narzędziami, które pomagają w Grow Sales, Save Time & Get Organized".

ZADAJ PYTANIA