As Seen On:
 

 

Firmy różnych wielkości odnoszą sukces dzięki oprogramowaniu ClinicSoftware®.com

KOMPLEKSOWE OPROGRAMOWANIE

ClinicSoftware.com zapewnia Twojej firmie pełen wgląd w informacje o jej klientach oraz harmonogram rejestracyjny, ułatwiając tym współpracę całej organizacji i pomagając w budowaniu silnych i trwałych relacji z klientami w celu prowadzenia i rozwoju firmy. Rozwiń sprzedaż. Oszczędź czas. Ułatw organizację.

CZYTAJ DALEJ

INTERAKTYWNY SYSTEM REJESTRACYJNY ONLINE

Przyciąganie klientów do rezerwacji online na Twojej witrynie to świetny sposób na zyskiwanie nowych rejestracji, z dowolnego urządzenia, tak od nowych jak i obecnych klientów, dzięki w pełni interaktywnemu połączeniu w czasie rzeczywistym z oprogramowaniem online, z dowolnego miejsca i o każdej porze, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

CZYTAJ DALEJ

ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM

Dzięki doskonałej technologii automatyzacji marketingu oferujemy wiele rozwiązań oraz narzędzi związanych z procesem organizacyjnym, dzięki którym firma może wykorzystać napływ rejestracji do uzyskania lepszych rezultatów z zakresu swojej branży. Różne zautomatyzowane działania mogą zaoszczędzić wiele czasu dla rozwoju firmy

CZYTAJ DALEJ

AUTOMATYZACJA

Możesz także zwiększyć liczbę lojalnych pacjentów poprzez kampanie marketingowe. To narzędzie pozwala wysyłać informacje o zniżkach, promocjach, życzeniach urodzinowych lub powiadomieniach e-mail z zaleceniami po wizycie. Utrzymanie stałego kontaktu z pacjentami podnosi nie tylko zaufanie do kliniki medycznej, ale także jej prestiż.

CZYTAJ DALEJ

POTENCJALNY KLIENT

Potencjalnym klientem jest osoba, która wyraziła zainteresowanie usługami Twojej firmy w jakikolwiek sposób, kształt lub formę. Możesz tworzyć nieograniczone formularze, aby przyciągać więcej potencjalnych klientów ze swojej witryny, mediów społecznościowych i blogów.

CZYTAJ DALEJ

ZADANIA

Swobodny i pełny dostęp do informacji o placówce dla kadry zarządzającej to podstawowa funkcja niezbędna przy monitorowaniu pracy firmy. W szybki sposób sprawdzania skuteczności stosowanych działań marketingowych, kontrolowania intensywności ruchu użytkowników i efektywność pracowników, a także stany rozliczeń. 

CZYTAJ DALEJ

TWOJA WŁASNA OPATENTOWANA APLIKACJA
NA iPHONE'A I ANDROIDA

Zostań właścicielem aplikacji: szybko zbuduj i wdróż własną markową aplikację, która przyciągnie i zaimponuje klientom. Rozwiązania ClinicSoftware.com pozwalają osiągnąć to szybciej, zapewniając doskonałą aplikację, dzięki czemu możesz skupić się na kreatywnych rozwiązaniach i otworzyć swoją firmę na nowe rejestracje.

CZYTAJ DALEJ

NIE ZAPOMNIJ O KONCEPCJI
MOBILNOŚĆ W RUCHU

Biorąc pod uwagę rozwiązania oprogramowań, ważne jest, aby wziąć pod uwagę to, że nowoczesny zespół jest zawsze aktywny, zawsze podłączony i niesamowicie mobilny. Rozważając jakiekolwiek nowe narzędzie, w tym ClinicSoftware.com, powinieneś upewnić się, że technologia ta uwydatnia owy zwrot w wydajności i dopasowuje się do istniejącego przepływu pracy Twojego zespołu.

CZYTAJ DALEJ

SPRZEDAWAJ PRODUKTY PRZEZ INTERNET
ZYSKAJ NA WZROŚCIE SPRZEDAŻY

Witryna internetowa jest obecnie głównym narzędziem biznesowym dla niemal każdej branży. Począwszy od organicznego ruchu sieciowego do Twojej witryny, po płatne promocje i banery reklamowe, zasięg firmy jest praktycznie nieograniczony i ma zdolność do szybkiego wzrostu sprzedaży poprzez sprzedaż produktów przez internet oraz przyjmowanie elektronicznych rejestracji i płatności od nowych klientów.

CZYTAJ DALEJ

ODCZYTYWANIE POWIADOMIEŃ
PROSTO Z TWOJEGO NADGARSTKA

Smartwatche spoczywają na twoim nadgarstku i mówią ci co jest grane. W porównaniu ze wszystkim innym, daje to największą korzyść, ponieważ możesz być na bieżąco informowany bez drażniącego przeszkadzania Ci w wykonywaniu pracy. Smartwatch pozwala Ci na pozostawanie w kontakcie i na bieżąco, bez ciągłego przerywania pracy

CZYTAJ DALEJ
 

Clinic Software® GŁÓWNE FUNKCJE

Rejestracje

Z Dowolnego Miejsca w Dowolnym Czasie

ClinicSoftware.com umożliwia Twojemu zespołowi rezerwowanie terminów i wszystkich danych o klientach oraz zarządzanie nimi, dzięki czemu informacje te są dostępne w czasie rzeczywistym podczas każdej interakcji. Oszczędność czasu to duże wyzwanie dla profesjonalnego zespołu, ale zaskakujące jest to, że korzystanie z oprogramowania na komputerze, tablecie i smartfonie w ramach regularnego przepływu pracy może wyeliminować przestoje i zaoszczędzić wiele czasu.

CZYTAJ DALEJ

Kliniczne

Elektroniczne Zapisy Rejestracyjne i Formularze

Masz teraz możliwość podpisywania całkowicie bezpapierkowych formularzy konsultacyjnych z dowolnego tabletu bądź iPada, zmieniania i korygowania wniosków bezpośrednio w oprogramowaniu, zapisywania formularza na karcie klienta, a także wysłania formularza do odpowiednich osób i eksportowania go do formatu PDF. Konsultacja z klientem za pomocą tabletu w formie spersonalizowanego formularza konsultacyjnego zawiera zalecane usługi i produkty. Zapisane formularze konsultacyjne są przechowywane na karcie rekordów klienta.

CZYTAJ DALEJ

Marketing

Przez Internet, Mobilnie, Wszędzie

Marketing SMS-owy, marketing e-mailowy, metody i strategie. Pomóc w tym może rozwiązanie takie jak ClinicSoftware.com. Dzięki doskonałej technologii automatyzacji marketingu oferujemy wiele rozwiązań oraz narzędzi związanych z procesem organizacyjnym, dzięki którym firma może wykorzystać napływ rejestracji do uzyskania lepszych rezultatów z zakresu swojej branży.

CZYTAJ DALEJ

Konta

Czas rzeczywisty i integracje

Nasze oprogramowanie pomaga Ci planować i odkrywać nowe możliwości rozwoju Twojej kliniki oraz firmy. Profesjonalny raport biznesowy jest dostarczane standardowo w oprogramowaniu Clinic. Clinic Software pomaga kierownikom klinik efektywnie organizować i zarządzać czasem w klinice. Możesz także połączyć owo oprogramowanie z księgowością i finansami XERO.

CZYTAJ DALEJ

Inteligentne Raporty

Kompleksowe i Kluczowe Wskaźniki Wydajności

Raporty Clinic Software umożliwiają szybkie uzyskanie dostępu do danych informacyjnych dotyczących wszystkich aspektów Twoje firmy, od sprzedaży do wydajności pracowników, w formie streszczenia lub dogłębnej. Clinic Software posiada zbiór podstawowych raportów, które pomagają i pomagają kierownikowi kliniki oceniać i analizować działanie kliniki piękna, jej usług, personelu oraz produktów. Są one dostępne również w formie online, w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, za pośrednictwem Internetu

CZYTAJ DALEJ

Inwentarz

Całkowite Zarządzanie Zasobami

Aby utrzymać rentowność kliniki, niezbędna jest niezawodna kontrola zasobów. Oprogramowanie Clinic Software zapewnia Ci ścisłą kontrolę nad stanem zasobów w magazynach za pośrednictwem Punktów Sprzedaży (Point of Sale) i funkcji przypominania o zapasach oraz raportów, śledząc wszystkie zapasy wewnętrzne oraz te sprzedawane za pośrednictwem Punktu Sprzedaży (POS).

CZYTAJ DALEJ

Multi-lokalizacja

Synchronizacja w czasie rzeczywistym

Dzieje się tak, ponieważ Clinic Software oferuje rozwiązanie „wszystko w jednym,” oparte na unikalnych potrzebach biznesowych związanych z zarządzaniem wieloma lokalizacjami, a wszystkie urządzenia zapewniają Ci pełną kontrolę nad Twoją branżą, a także spójność, kompleksowe zapisy i bezpieczeństwo potrzebne do zarządzania firmą lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, dołączając do tego naszą wysokiej klasy profesjonalną obsługę.

CZYTAJ DALEJ

Zarządzanie potencjalnymi klientami

Nowe Możliwości

Zwiększ produktywność dzięki współpracy i dostosowywaniu. Szybciej wprowadzaj innowacje i większy zasięg, dzięki najlepszym rozwiązaniom w branży. ClinicSoftware.com może służyć jako ważne centrum do zarządzania wieloma aspektami potrzebnymi w rozwijającej się firmie, uwzględniając kluczowe rozwiązanie zarządzania potencjalnymi klientami.

CZYTAJ DALEJ
 

ELEKTRONICZNE WNIOSKI O WYRAŻENIE ZGODY

FORMULARZE I UWAGI
Połączenie w czasie rzeczywistym z tabletami, umożliwiające klientom elektroniczne podpisywanie wniosków o wyrażenie zgody, listów i notatek. Dzięki temu, firmy łatwiej się komunikują i współpracują ze swoim zespołem, by się lepiej zorganizować i zaoszczędzić przestrzeń. Portal ClinicSoftware.com dostrzegł potencjał tego rozwiązania, pozwalając na inteligentniejsze zarządzanie relacjami ze swymi klientami.
 
 
 

PROCEDURY ODMŁADZANIA CIAŁA, UST I TWARZY

Nowe oprogramowanie umożliwia planowanie i monitorowanie szerokiego zakresu procedur z wykorzystaniem rzeczywistych zdjęć i szablonów. Za pomocą prostego dotyku możesz dodać zastrzyk lub inną dowolną procedurę do programu leczenia klienta. Możesz również narysować zmarszczki i linie na twarzy i ciele, aby zarejestrować ich pozycję i śledzić ich postępy.
 

Connect With Industry Leading Apps To Level Up Your Business

EVEN MORE VALUE
ClinicSoftware.com integrates with lots of web apps you already use (and some great new ones you’ll be thankful you found) to make running your business like never before.
 
 

 

Zapewniamy profesjonalne wsparcie najwyższej klasy!

Jesteśmy na miejscu! Położenie w samym sercu miasta Londynu, na Liverpool Street

 
 

Customer Success Stories

Dołącz do ewolucji Clinic Software®

 
 

ClinicSoftware.com World (Shows, Awards, Press, On The Screen, On The Cover)

CS KLIENCI : “ClinicSoftware.com were the only ones willing to adapt to you and the way you function, and the way you wanted your clinic to work, so that makes it special.”

READ MORE 
 
 

W BRYTYJSKIEJ PRASIE

CS KLIENCI : "Zwiększyło to naszą sprzedaż o 400% ... to tylko przeniesienie firmy na wyższy poziom i ciągłe wznoszenie na kolejne poziomy ... jest koniecznością ... Ogromne dzięki!"

As Seen on: Olympia Beauty Cover, FACE, Aesthetic Journal, Aesthetic Medicine Magazine, Professional Beauty Magazine, CCR, Newspapers.

LEARN MORE
 
 

Cosmebeauté, Harley Street

“I’m glad I chose to migrate with ClinicSoftware.com. Things are sorted very quickly, I’ve had instances where I have had to add consent forms for new treatments and they have been added within the hour because I have had patients waiting. It’s a really good service.” See the Customer Success Stories for more.

SEE THE STORY
 
 

Manage all your Customers Direct Debits, Card Payments, Online Payments, Chip & Pin Payments

We’re here to help you Grow Sales, Save Time & Get Organized

 
INTEGRACJE I PARTNERZY
 

Używane technologie / Integracja z aplikacjami które zapewniają wysoką wartość: Paypal; Xero; Braintree; MailChimp; Aweber; Paysafe; Google Authenticator; IceTrak; Duo Security Code Auth / SMS / Call (połączenie telefoniczne); Facebook; Twitter; Technologia Cloud (Chmura); itp.

SERWIS INFORMACYJNY I TRENING
 

Rozumiemy, że system obsługi klienta kliniki jest dużym krokiem dla firmy i dlatego zapewniamy kompleksowe szkolenie. Istnieje poziom zrozumienia, który każdy klient powinien mieć na celu, a naszym zadaniem jest szybkie doprowadzenie Cię do niego.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA DANYCH
 

Należy pamiętać, że ClinicSoftware.com bardzo poważnie traktuje prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych. Zarejestrowano ustawę o ochronie danych. Certyfikaty bezpieczeństwa Https i szyfrowane wszystkich połączeń. Dodatkowo dwu-czynnikowa aplikacja Auth; SMS; Call (połączenie telefoniczne); Google Authenticator do ochrony i bezpieczeństwa.